Karavan sitter centralt i både Uppsala och Stockholm. Hör av dig om du vill veta mer om det vi gör eller ses för att diskutera ett eventuellt uppdrag. Om du är intresserad av att arbeta med oss får du gärna skicka in en ansökan. Mejla CV och portfolio (max 20 MB) till karin.danielsson@karavanlandskap.se

UPPSALA

Karavan landskapsarkitekter AB
Fyristorg 6, 2 tr (Gamla Gillet)
753 10 Uppsala
kontoret@karavanlandskap.se

STOCKHOLM

Karavan landskapsarkitekter AB
David Bagares gata 3
111 38 Stockholm
kontoret@karavanlandskap.se

Åsa Ehn Hillberg

Landskapsarkitekt LAR/MSA, delägare

Tel 072-222 71 91
asa.ehn-hillberg@karavanlandskap.se

Kristina Ehrstedt

Landskapsarkitekt LAR/MSA, delägare

Tel 072-222 71 92
kristina.ehrstedt@karavanlandskap.se

Karin Danielsson

Landskapsarkitekt LAR/MSA,
Chefsarkitekt och delägare

Tel 072-222 58 75
karin.danielsson@karavanlandskap.se

Henrik Thuring

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 05 03
henrik.thuring@karavanlandskap.se

Johanna Andersson

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 30 38
johanna.andersson@karavanlandskap.se

Ulf Risberg

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-722 72 17
ulf.risberg@karavanlandskap.se

Anna Johansson

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 78 47
anna.johansson@karavanlandskap.se

Carl Magnus Jacobson

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 71 75
carlmagnus.jacobson@karavanlandskap.se

Kristin Träff

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 57 61
kristin.traff@karavanlandskap.se

Emma Söderström

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-228 99 70
emma.soderstrom@karavanlandskap.se

Tina Vagner

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 50 87
tina.vagner@karavanlandskap.se

Anna Varenhorst

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 06 13
anna.varenhorst@karavanlandskap.se

Sofia Arvidsson

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 70 35
sofia.arvidson@karavanlandskap.se

Ingela Martinsson

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 16 17
ingela.martinsson@karavanlandskap.se

Maria Wallstedt

Landskapsarkitekt MSA

Tel 072-222 16 94
maria.wallstedt@karavanlandskap.se

Tim Andreaheim

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Tel 072-222 18 78
tim.andreaheim@karavanlandskap.se

Hanna Sohl

Landskapsarkitekt MSA

Tel 072-722 01 28
hanna.sohl@karavanlandskap.se

Rosa

Kontorshund

© 2018 Karavan Landskapsarkitekter

Uppsala
Fyristorg 6, 2 tr
753 10 Uppsala
Tel+46 (0)72-222 71 91
kontoret@karavanlandskap.se

Stockholm
David Bagares gata 3
111 38 Stockholm
Tel +46 (0)72-222 71 91
kontoret@karavanlandskap.se